A Fairmont Otel

A Fairmont Otel Tanıtımı

 

Makkah Clock Royal Tower, A Fairmont Hotel tesisindeki birinci sınıf hizmetle kendinizi ünlüler gibi hissedeceksiniz.

Mescid-i Haram’a sadece 100 metre uzaklıkta, Mekke Saat Kulesi içinde yer alan bu 76 katlı lüks otel, dünyanın en yüksek binalarından biridir. Otelde tam donanımlı fitness merkezi, hidromasajlı küvet, sauna ve buhar odası mevcuttur. Günün 24 saati konsiyerj hizmetleri verilmektedir.

Fairmont Makkah Clock Royal Tower’ın tüm konaklama birimlerinde LCD TV ve küvetli geniş en-suite banyo vardır. Odalar ayrıca Kâbe, Mescid-i Haram ya da kutsal Mekke kentinin manzarasına sahiptir.

Makkah Royal Tower Fairmont’un 9 modern restoran seçeneği arasında Hint esintili Bharat, Lübnan tarzı lounge alanı Al Dar ve çatı restoranı Al Dira bulunmaktadır. Ayrıca günün 24 saati zengin seçeneklerle oda servisi yapılır.

Konuklar sekreterlik hizmetlerinden, fuaye alanı bulunan toplantı odalarından, etkinlik ve toplantıların düzenlenebileceği ekstra geniş balo salonundan yararlanabilirler. Canlı yayın yapılabilen medya odası da mevcuttur.

Otel, çok çeşitli uluslararası markalar dahil 4.000 dükkan ve mağazaya ev sahipliği yapan Abraj Al Bait kompleksinin bir parçasıdır. Makkah Clock Tower Hotel, Mescid-i Haram’a sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Hira Mağarası ise 6 km uzaklıktadır.

Oda Sayısı: 1541